Biznes

10 powodów, dla których warto rozwijać cyfrowe produkty w Laravelu

laravel,skalowalność,dlaczego warto zatrudnić specjalistów laravel,framework Laravel
laravel,skalowalność,dlaczego warto zatrudnić specjalistów laravel,framework Laravel

Każdego dnia powstają na całym świecie setki nowych produktów cyfrowych. Skalowalność, bezpieczeństwo i szybki produkt - to kluczowe czynniki, które odpowiadają za sukces nowych rozwiązań na rynku. Jak to osiągnąć? 

W tym artykule przyjrzymy się dokładniej, dlaczego to właśnie framework Laravel warto wybrać do rozwoju swojej aplikacji biznesowej. 


Dlaczego warto zatrudnić programistów specjalizujących się w Laravelu? 

Laravel to elastyczny framework aplikacji internetowych. Uznawany jest za jeden z najpopularniejszych dostępnych obecnie frameworków PHP. Laravel sprawdza się w przypadku budowania prostych stron internetowych, jak i mocno rozbudowanych aplikacji. Jakie korzyści płyną z używania frameworka Laravel? 


1. Bezpieczeństwo danych 

Według danych opublikowanych w raporcie Cybersecurity Threatscape 2020, wzrasta liczba cyberataków wykorzystujących luki w oprogramowaniach, które stanowią zagrożenia dla pracowników organizacji i użytkowników. Regularne aktualizacje Laravela pozwalają na ochronę informacji o klientach i zmniejszenie ryzyka naruszenia bezpieczeństwa. Laravel zapewnia również bezpieczną autoryzację i ochronę treści, do której nieupoważnione osoby nie mają dostępu. 


2. Duża elastyczność 

Dużą elastyczność Laravela zapewnia wykorzystanie predefiniowanych modułów, które umożliwiają swobodną personalizację zgodną z konkretnymi wymaganiami. Daje to ogromne możliwości i szerokie pole popisu do stworzenia aplikacji internetowych dostosowanych do potrzeb i celów klienta. Elastyczność, możliwość personalizacji, integracji oraz skalowalność zwraca większe zyski (w porównaniu z innymi technologiami tego typu). 


3. Lepsza wydajność 

Laravel osiąga większą wydajność dzięki zastosowaniu szeregu wbudowanych wtyczek. Narzędzia te pomagają skrócić czas tworzenia aplikacji, rozszerzać ją o nowe funkcjonalności oraz dbać o jej estetyczny wygląd. Lepsze wrażenia użytkownika zapewniają większą konwersję strony, co przekłada się na większą sprzedaż.


4. Szybkość 

Cykl rozwoju produktów opartych o Laravela jest szybki i prosty dzięki zestawom bibliotek. Oznacza to, że tworzenie aplikacji dla firm przebiega sprawnie. Dużą rolę odgrywa również szybkość witryny. Ludzie opuszczają stronę internetową, gdy ładowanie trwa zbyt długo. Nikt nie ma cierpliwości, by czekać. 


5. Ogromne możliwości 

Laravel pozwala z łatwością integrować tysiące różnych narzędzi, które pozwalają na rozwój aplikacji internetowej. Zapewnia integrację usług mailowych, systemów rekrutacyjnych czy systemów do zarządzania obsługą klienta. Wszystko, aby usprawnić działania firmy. 


6. Dostęp do klientów z całego świata 

Możliwość tworzenia aplikacji internetowych we wszystkich językach pomaga firmom zwiększyć zasięg dotarcia do odbiorców na rynku globalnym. Laravel zapewnia również skalowalność aplikacji na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach. Krótko mówiąc, Laravel zapewnia dostępność do klientów na całym świecie.


7. Ciągły rozwój platformy 

Laravel wspierany jest przez aktywną społeczność programistów, która stale rozwija platformę, czyniąc ją bardziej elastyczną i skalowalną. Ogromna baza dokumentacji pomaga w dostarczeniu złożonych funkcjonalności, których potrzebują klienci. 


8. Testowanie aplikacji 

Skąd wiesz, że Twoja aplikacja robi to, do czego została stworzona? Testy jednostkowe w Laravelu pozwalają sprawdzić wydajność strony oraz precyzyjnie wykryć błędy. Wprowadzenie niezbędnych zmian zapewni użytkownikom korzystanie z dopracowanej aplikacji, która z pewnością zwiększy pozytywne doświadczenia użytkownika z Twoją firmą. 


9. Dopasowanie do budżetu 

Mniejsza inwestycja również może przynieść większy zysk. Laravel dostosowuje się do możliwości finansowych i rozwija rozwiązania biznesowe w określonym przez klienta budżecie. Oprócz tego, Laravel umożliwia ponowne wykorzystywanie kodu istniejących modułów do tworzenia nowych projektów. 


10. Aplikacja z przyszłością 

Tworzenie aplikacji, które mają spełnić wymagania biznesowe wymaga czasu. Wybierając technologię, warto zwrócić uwagę, czy projekt po wypuszczeniu nadal zachowa swoją gotowość do wprowadzania zmian i aktualizacji. Projekty tworzone w Laravelu można łatwo dostosować do aktualnych trendów, zmian na rynku i potrzeb odbiorców. Laravel daje zatem długoterminową perspektywę rozwoju aplikacji, która zawsze będzie na czasie. 


Miłość wisi w powietrzu 

Gdybyśmy zapytali ludzi, dlaczego zakochują się w Laravelu, odpowiedzieliby: “skalowalność, zwiększone bezpieczeństwo, wydajny (szybki) produkt oraz szerokie możliwości rozwoju”. Korzyści płynące z używania frameworka Laravel do tworzenia aplikacji dla firm są ogromne. Aplikacje napisane właśnie w tym frameworku zapewniają wysokie standardy dostępności, które są niezwykle ważne w rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań internetowych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób możesz rozwinąć swój biznes z Laravelem? Masz pomysł na stworzenie aplikacji opartej o framework Laravel? 

Umów się z nami na konsultację.

Wznieś swoją firmę na wyższy poziom z Laravelem.

Dominika Pyssa
W HighSolutions tworzy content marketing i social media.

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce