Zegarmistrz

Serwis wizerunkowy oraz rozbudowana platforma do kompleksowego zarządzania procesami w firmie typu ERP.

Przejdź do strony
Zegarmistrz header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

zbudowanie prestiżowego brandu

nowoczesny sposób obsługi klienta

3x przyspieszenie prac administracyjnych

5x szybsze sprawdzenie stanu naprawy zegarka

2x wzrost realizowanych zamówień

Serwis zegarmistrzowski Bronisława Komasy jest jednym z najstarszych w Polsce autoryzowanych serwisów zegarków znanych marek. W trakcie ponad 25-letniej obecności na poznańskim rynku, serwis przemienił się z małego zakładu zegarmistrzowskiego w popularne miejsce świadczące szeroki zakres usług oraz cieszące się zaufaniem klientów. Do dużego rozwoju serwisu przyczyniło się podpisanie umów serwisowych z firmą Janeba-Time posiadającą w swojej ofercie zegarki m.in. Festina i Candino, nawiązanie partnerstwa z firmą Apart oraz stopniowe otrzymywanie autoryzacji oraz wyłączności na kolejne marki, takich jak Edox.

Potrzeba automatyzacji

W miarę rozrostu serwisu zwiększył się również portfel klientów. Ręczna koordynacja pracy powoli przestała być wystarczająca. Obsługa ponad 100 zleceń serwisowych tygodniowo wymagała korzystania z systemu, który zautomatyzuje proces obsługi oraz umożliwi klientom samodzielną weryfikację stanu naprawy zegarka. Klient zaczął rozglądać się za gotowym rozwiązaniem. Po analizie rynku okazało się, że żadne z dostępnych narzędzi nie spełni potrzeb i niezbędna jest inwestycja w dedykowany system.

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Jako specjaliści w dedykowanych rozwiązaniach klasy ERP podjęliśmy się opracowania systemu, który trzykrotnie przyspieszył pracę serwisu. Nasza praca przyczyniła się do ułatwienia pracownikom serwisu i samym klientom sprawdzania statusu zlecenia. Dzięki dostępności on-line proces weryfikacji postępu zlecenia trwa kilkanaście razy szybciej niż dotychczas.

Kolejne zlecenie

Owocna współpraca z klientem sprawiła pozyskanie kolejnego zlecenia. Opracowaliśmy oraz wdrożyliśmy wizerunkowo informacyjną stronę internetową. Poza przedstawieniem historii firmy, zespołu, wieloletniego doświadczenia, zakresu usług oraz oferty zegarków nowych i komisowych strona stanowi również kompendium wiedzy z zakresu zegarmistrzostwa oraz trendów w branży.

Stała współpraca

Dla dopełnienia spójnej strategii komunikacji w sieci dbamy również o obecność Klienta w mediach społecznościowych. Prowadzimy fanpage marki wpływając w ten sposób na połączenie komunikacji strefy off-line i on-line. Oferując kompleksowe usługi pomagamy rozwijać biznes, co zawsze stanowi nasz priorytet.

  • PHP7
  • MySQL
  • jQuery
Keywords sekcja challenge

Zakres współpracy

Prace przy projekcie Zegarmistrz.pl podzieliliśmy na dwa etapy. Pierwszy obejmował dostarczenie szytej na miarę platformy ERP służącej do kompleksowego zarządzania procesami w Firmie. Przyczyniła się do przyspieszenia obsługi zamówień, uzyskania informacji o statusie napraw w czasie rzeczywistym, a także do podniesienia jakości komunikacji z klientem. Następnie zajęliśmy się opracowaniem całkowicie odmienionej identyfikacji wizualnej oraz wdrożeniem nowoczesnego serwisu wizerunkowego zawierającego szeroki zakres informacji dotyczących Firmy.

Dla Klienta świadczymy stałe wsparcie doradcze oraz technologiczne.

Keywords sekcja challenge

Nowa jakość obsługi

XXI wiek jest Erą Klienta. Generowanie wysokiego poziomu zadowolenia użytkowników to podstawa. Nowoczesne dostarczanie usług uwzględnia dbanie o konsumenta na każdym etapie obsługi, począwszy od podjęcia zlecenia po wsparcie po jego realizacji.

Szybka identyfikacja klienta

Dzięki wprowadzeniu w systemie ERP obszernej bazy klientów oraz zamówień, uwzględniającej wyszukiwanie po wszystkich parametrach (m.in. nazwisko, numer telefonu, numer reklamacji), konsultant obsługujący klienta ma możliwość błyskawicznej identyfikacji stanu zamówienia. Przyczynia się to do skrócenia czasu obsługi przy jednoczesnym utrzymaniu jej wysokiej jakości.

Keywords sekcja 1

Platforma ERP

Enterprise Resource Planning, inaczej Zaawansowane Zarządzanie Zasobami Przedsiębiorstwa, to różnorodne rozwiązania pomagające zarządzać, kontrolować i planować wszelkie działania w firmie. ERP obejmuje m.in. księgowość, marketing, bazę klientów, katalog produktów.

Wszystkie dane w jednym miejscu

Sekcja zamówień, bogaty moduł statystyk, generator raportów, baza sklepów czy narzędzie służące do drukowania protokołów i innych dokumentów to tylko kilka z przydatnych funkcjonalności platformy ERP. Ich zadaniem jest ułatwienie pracy oraz koordynacja zasobów całej firmy Klienta w jednym miejscu.

Keywords sekcja 2

Nowoczesna wizytówka Firmy

Zegarmistrz.pl jest jednym z najstarszych serwisów internetowych z branży w Polsce. Początki istnienia firmy sięgają już 1989 roku. O wieloletniej obecności na rynku świadczy chociażby domena serwisu. Jest to unikat, który stanowi jakość sam w sobie.

Komis zegarków luksusowych

Serwis zegarmistrz.pl zawiera ofertę zegarków nowych oraz jedyną w Polsce bazę ekskluzywnych zegarków komisowych. Użytkownicy przeglądają katalog oferty filtrując wyniki wg kryterium płci, marki oraz sortując je wg ceny. Atrakcyjna karta produktu zawiera tabelę najważniejszych informacji, cenę, informacje dotyczące marki, formularz kontaktowy służący do wysłania zapytania o dostępność produktu oraz moduł innych polecanych produktów.

Strefa dla Firm

Integracja platformy ERP z modułem „Sprawdź status naprawy” umieszczonym w widocznym miejscu serwisu internetowego www.zegarmistrz.pl przyczyniła się do wzrostu poziomu obsługi. Pracownicy firmy nadają status każdemu etapowi realizacji zlecenia, dzięki czemu Klienci są informowani o procesie naprawy na bieżąco.

Keywords sekcja 3

Zakres prac

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Karol

Karol

Web Designer

#designer #ux

Amadeusz

Amadeusz

Full Stack Developer

#dev #frontend

Katarzyna

Katarzyna

Tester

#tester #ux

Adrian

Adrian

Full Stack Developer

#dev #fullstack

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce