Zarzadzam.com

Profesjonalne narzędzie do administrowania wynajmem nieruchomości oraz usprawnienie kontaktu z lokatorami.

Przejdź do strony
Zarządzam header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

szybsze rozliczanie lokatorów

możliwość zarządzania lokalami zdalnie

wszystkie funkcjonalności w jednej platformie

całkowite bezpieczeństwo danych klienta

oszczędność czasu

Jeden z założycieli firmy HighSolutions podczas studiów napisał program do zarządzania wynajmem mieszkań dla kilku właścicieli kamienic w Poznaniu. Jego zadaniem była automatyzacja zarządzania fakturami, płatnościami i rozliczeniami właścicieli mieszkań z najemcami. Rozwiązanie pozwala na oszczędność czasu poprzez eliminację czasochłonnych i powtarzalnych czynności.

Powstanie start-up'u

Parę lat później nisza oprogramowania dla właścicieli nieruchomości i mieszkań na rynku nie została nadal zapełniona. Wykorzystując know-how z pierwszego programu stworzyliśmy start-up oparty na najnowszych technologiach internetowych, który był skierowany do tej samej grupy docelowej.

Wielofunkcyjność

System pozwala na przechowywanie umów, generowanie faktur, dokonywanie rozliczeń, zapisywanie notatek. Wyróżnieniem są alerty informujące o wszelkich opóźnieniach w płatnościach. Dzięki temu właściciele mieszkań poświęcają jeszcze mniej czasu na zarządzanie nimi od strony finansowej.

Możliwość rozwoju

Platforma ma wiele opcji rozwoju. Do najciekawszych z nich należy sekcja indywidualnych kont dla lokatorów, w ramach których lokator mógłby pobrać faktury i sprawdzać stan rozliczeń oraz moduł służący do wyliczania podatku dochodowego. Dzięki elastyczności systemu możemy zrealizować każde indywidualne potrzeby użytkowników.

  • PHP7
  • MySQL
  • jQuery
Keywords sekcja challenge

Autorski projekt HighSolutions

zarzadzam.com to platforma przeznaczona dla właścicieli i zarządców nieruchomości. Platforma zapewnia kompleksową obsługę wynajmowanych nieruchomości, bez konieczności korzystania z innych programów. Dzięki zarządzam właściciel nieruchomości śledzi status rozliczeń z podziałem na wynajmowane lokale oraz ma dostęp do bazy Umów, wpłaconych kaucji oraz możliwość bezpośredniego kontaktu online z najemcami.

zarzadzam.com to idealna platforma dla każdego, kto posiada chociaż jedno mieszkanie lub lokal na wynajem.

Keywords sekcja challenge

Wszystkie nieruchomości
w jednym miejscu

Platforma zarzadzam.com umożliwia swobodny dostęp do wszystkich wynajmowanych nieruchomości w jednym miejscu. To znacznie usprawnienie, które przyczynia się do minimalizacji nakładu czasu potrzebnego na efektywne zarządzanie własnością klienta.

Lista nieruchomości

Moduł nieruchomości umożliwia proste tworzenie listy lokali przypisanych do jednej nieruchomości. W jej zakresie uzupełnia się podstawowe informacje o lokalu obejmujące numer, rodzaj (np. lokal mieszkalny lub lokal użytkowy), nazwę lokatora oraz notatki (np. mieszkanie świeżo po remoncie).

Keywords sekcja 1

Przydatne narzędzia księgowe

Platforma zarzadzam.com wspiera właścicieli nieruchomości na wynajem odciążając ich od pilnowania cyklicznie powtarzających się czynności. Użytkownik ma możliwość ustawienia automatycznego generowania faktur czy rozliczania najemców wykonane w zaplanowanym terminie.

Prosty dostęp do wszystkich funkcjonalności

Przemyślana architektura serwisu oraz odpowiednie rozmieszczenie elementów interfejsu użytkownika przyczynia się do prostoty oraz intuicyjności obsługi. Stale dostępny panel boczny z listą zakładek oraz dobrze widoczne buttony (np. opcja szybkiej płatności, wyszukiwarka) sprawiają, że użytkownik już przy pierwszym kontakcie z platformą, intuicyjnie uczy się obsługi oraz błyskawicznie odnajduje poszukiwane informacje.

Keywords sekcja 2

Mniejszy nakład pracy

Dzięki platformie zarzadzam.com użytkownicy znacznie mniej czasu poświęcają na rozliczanie płatności najemców. Wszystkie najważniejsze informacje są przechowywane w systemie, dzięki czemu można monitorować nieruchomości równie wydajnie w biurze, jak i w domu.

Moduł faktur

Przejrzysta sekcja zawierająca tabelę wszystkich płatności. Poza dostępem do szczegółowych informacji dotyczących danej faktury, każdą pozycję można wydrukować, wysłać przez e-mail, udostępnić przez łącze URL, pobrać, edytować, usunąć lub utworzyć duplikat. Faktury można wyszukiwać według nazwy najemcy, zakresu dat płatności oraz statusu: wszystkie, wydrukowane lub niewydrukowane.

Szybkie płatności

Łatwo dostępny panel umożliwiający szybkie dodanie informacji o najnowszej płatności najemcy. Administrator konta za pośrednictwem kilku kliknięć uzupełnia informacje o wpłacającym ręcznie (wystarczy kilka pierwszych liter, by wyszukiwarka podpowiedziała nazwę najemcy) lub wybiera odpowiednią pozycję z listy lokatorów, określa kwotę wpłaty oraz datę (domyślnie ustawiona jest data dnia bieżącego).

Keywords sekcja 3

Zakres prac

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Piotr

Piotr

Sales

#sales

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce