Farmaceutyczny Uniwersytet Nutricia

Edukacyjna platforma dla farmaceutów.

Przejdź do strony
FUN Nutricia header image
platforma edukacyjna

Korzyści, jakie przyniósł projekt

wzrost rozpoznawalności produktów Nutricia wśród pracowników farmaceutycznych

podnoszenie kwalifikacji farmaceutów

wzrost użytkowników na platformie o 2500%

łatwe zarządzanie treściami i szkoleniami na platformie

intuicyjna nawigacja i dostępność materiałów edukacyjnych

Nutricia Medyczna jako część grupy Danone od wielu lat dba o dostarczanie najlepszych rozwiązań z zakresu żywienia medycznego dla dzieci i dorosłych zgodnie z ideą i zasadami Best Care. Celem projektu Nutricii jest poszerzanie wiedzy farmaceutów i promocja produktów spełniających potrzeby chorych osób jako kompleksowych rozwiązań, które pomagają w utrzymaniu wysokiej jakości życia.

Zdiagnozowanie problemu

System e-learningowy FUN, z którego wcześniej korzystała Nutricia nie spełniał założonego celu i potrzeb firmy w 100%. Dodawanie każdej nowej funkcjonalności było problematyczne, a obsługa i generowanie raportów było niemożliwe.

Wybór systemu

Ze względu na to, że przygotowywaliśmy podobną platformę e-learningową dla Nutricii już wcześniej, klient zdecydował się na współpracę z naszą firmą również przy tym projekcie.

Zdobywanie wiedzy = zdobywanie punktów

Najważniejszym celem projektu było stworzenie przestrzeni dla farmaceutów, która zachęci ich do zdobywania wiedzy. Kluczem do spełnienia tego celu było wykorzystanie grywalizacji. Za ukończone szkolenia i wypełnione quizy system przyznawał punkty, które farmaceuci mogli wymienić na atrakcyjne nagrody.

  • PHP7
  • Laravel
  • MySQL
  • HTML7
  • Sass
  • Vue.js
  • Gulp
  • Webpack
platforma e-learningowa

Zaawansowana platforma e-learningowa

Farmaceutyczny Uniwersytet Nutricia to portal edukacyjny. Celem platformy jest pogłębianie wiedzy przez farmaceutów poprzez udział w szkoleniach, wypełnianie quizów oraz zapoznawanie się z artykułami o produktach oferowanych przez Nutricię Medyczną dostępnymi w Bazie wiedzy. Farmaceuci w ramach programu lojalnościowego zbierają punkty, które mogą wymieniać na nagrody. Dodatkowo, otrzymują Certyfikaty honorowane przez Naczelną Izbę Aptekarską.

platforma e-learningowa

Szkolenia interaktywne jako forma przyswajania wiedzy

Jednym z najlepszych sposobów, które ułatwiają proces uczenia się są szkolenia interaktywne. Treść szkoleń podzielona jest na konkretne tematy oraz podana w prosty, intuicyjny i kompleksowy sposób.

Postęp nauki

Wszystkie informacje związane z postępem w nauce widoczne są w głównym widoku modułu, co stanowi o ich łatwym dostępie. W module szkoleń możemy szybko sprawdzić postęp naszej nauki, widzimy szkolenia do zrobienia oraz szkolenia ukończone, które zostały zaznaczone zielonym kolorem.

szkolenia interaktywne

Quizy i zdobywanie punktów jako forma aktywizacji farmaceutów

Po każdym szkoleniu następuje Quiz, który sprawdza, czy użytkownik przyswoił informacje zawarte w materiale tematycznym. Takie podsumowanie modułu pomaga farmaceutom zapamiętać więcej materiału i zdobyć punkty.


Punkty

Z widoku Punkty użytkownicy mogą w łatwy sposób dokonać interakcje takie jak: Pokaż wynik czy Wróć do e-learningu. Po ukończeniu quizu każdy użytkownik może również wygenerować Certyfikat ukończenia szkolenia honorowany przez Naczelną Izbę Aptekarską, który otrzymuje na podany podczas rejestracji adres e-mail.

quiz

Wymień punkty na nagrody

Motywację do poszerzania wiedzy przez farmaceutów wzmacnia możliwość wymiany zdobytych w quizach punktów na atrakcyjne nagrody np. wysokiej jakości koce, kurtki czy kubki. 

Dedykowany panel

System stworzony dla Farmaceutycznego Uniwersytetu Nutricia posiada dedykowany panel, w którym łatwo i intuicyjnie zarządza się pulą nagród. Administrator może podzielić nagrody na 3 kategorie na podstawie kilku progów punktowych. Użytkownik otrzymuje wybór - czy chce nagrodę o wartości zdobytych już przez niego punktów, czy chce zdobywać punkty dalej poprzez udział w quizach i wybrać nagrodę z kolejnego progu.

punkty

Zakres prac

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Anton Olashyn

Anton Olashyn

UX/UI designer

#ux #ui #designer

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Head of Design and Growth

#ux #designer

Karol

Karol

Project Manager

#projectmanagement

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Tech Lead

#techlead #dev #backend

Filip Zdunek

Filip Zdunek

Backend Developer

#dev #backend

Paweł Turkot

Paweł Turkot

Front-end Developer

#dev #frontend

Marcin

Marcin

Front-end Developer

#dev #frontend

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce