Nutriprogram

Program lojalnościowy oraz system e-learningowy dla farmaceutów.

Przejdź do strony
Nutriprogram header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

>300 farmaceutów poszerzyło swoją wiedzę na temat żywienia medycznego

Wzrost rozpoznawalności produktów Nutricia wśród farmaceutów

5x większe zaangażowanie farmaceutów w wypełnianiu quizów

10 nagród miesięcznie zdobytych przez użytkowników

Wzrost wiedzy na temat zainteresowań farmaceutów przez Nutricię Medyczną

Nutricia Medyczna, lider w żywieniu medycznym, wchodzi w skład Grupy Danone. W swojej ofercie posiada ponad 200 produktów przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Nutricie Medyczną od innych firm odróżnia realizacja celów i założeń zgodnie z ideą i zasadami BEST CARE. Oznacza to, że firma priorytetowo traktuje potrzeby osób chorych oraz ich najbliższych dostarczając najlepsze kompleksowe rozwiązania w zakresie żywienia w chorobie.

Potrzeba zaktywizowania farmaceutów

Nutricia Medyczna, jako lider żywienia medycznego w Polsce, chciała nawiązać głębsze relacje z farmaceutami poprzez dzielenie się z nim swoją wiedzą, pogłębianie wiedzy farmaceutów na przydatne dla nich tematy, a także promować swoje produkty, które są niezbędne dla pacjentów.

Zaprojektowanie systemu e-learningowego

Najlepszym sposobem na dzielenie się wiedzą są systemy e-learningowe, gdzie treści podane są w przystępny, atrakcyjny i interaktywny sposób, dzięki czemu nauka przebiega łatwo i szybko.

Stworzenie programu lojalnościowego

By dodatkowo zachęcić farmaceutów do poszerzania swojej wiedzy - za wypełnienie quizów i ukończenie kursów przyznawane są punkty, które można zamienić na atrakcyjne nagrody.

Wiedza jest kluczem

Najważniejszym celem projektu było stworzenie przestrzeni dla farmaceutów, która będzie sprzyjać zdobywaniu wiedzy, a także zachęcać do jeszcze większego zaangażowania poprzez grywalizację.

  • PHP7
  • Laravel
  • MySQL
  • HTML5
  • Sass
  • Vue.js
  • jQuery
  • Gulp
  • Webpack
Keywords sekcja challenge

Realizacja projektu

Program lojalnościowy zbudowany wokół systemu e-learningowego dla farmaceutów chcących poszerzać swoją wiedzę o żywieniu medycznym.

Keywords sekcja challenge

Wiedza w formie e-learningu

Materiały naukowe przedstawione są w postaci modułów e-learningowych. Każdy z nich jest na inny temat, a składa się z atrakcyjnych slajdów zawierających nie tylko tekst, ale także grafiki, zdjęcia, wykresy i wyniki badań.

Sprawdzenie wiedzy przez quizy

Po wykonaniu każdego kursu do wypełnienia jest quiz, czyli krótka ankieta sprawdzająca przyswojenie wiedzy przez użytkownika. Takie podsumowanie modułu pozwala również na lepsze zapamiętanie materiału.

Keywords sekcja 1

Uczestnictwo w programie punktowym

Przygotowaliśmy pełnoprawny program lojalnościowy opierający się na zbieraniu punktów za różne czynności, a użytkownik ma dostęp do historii zdobytych punktów. Farmaceuta w każdym momencie wie ile brakuje mu punktów, by uzyskać atrakcyjne nagrody.

Nagrody i grywalizacja

Farmaceuta może wybrać dowolną nagrodę i wie ile potrzebuje punktów by ją zdobyć. Platforma zawiera mechanizmy grywalizacji by zachęcić użytkowników do pogłębiania wiedzy i zdobywania nagród.

Keywords sekcja 2

Baza wiedzy

Oprócz kursów e-learningowych system zawiera listę artykułów pogrupowanych na różne tematy, a także materiały do pobrania i wykorzystania w aptece. Artykuły przygotowane są w atrakcyjny i przystępny sposób.

Aktualności

Użytkownicy mają dostęp do aktualności zarówno jeśli chodzi o nowe materiały w systemie, jak i nowości odnośnie produktów firmy Nutricia.

Keywords sekcja 3

Statystyki dla firmy

Istotnym punktem platformy są zaawansowane statystyki dla administratorów, dzięki którym wiedzą oni które kursy e-learningowe cieszą się zainteresowaniem, które apteki są bardziej zaangażowane, a także ilu farmaceutów opanowało wiedzę z tematów ważnych dla firmy.

Wnioski

Mając dane, Nutricia może odpowiednio przygotowywać kolejne kursy, a także w jeszcze skuteczniejszy angażować farmaceutów.

Keywords sekcja 4

Zakres prac

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Zespół

Marcin

Marcin

Project Manager

#projectmanagement #dev #userexperience

Karol

Karol

UI Designer

#design #userexperience

Marek

Marek

Full Stack Developer

#senior #dev #fullstack

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce