NutriKid

Strona produktowa z modułem e-commerce i grami przeglądarkowymi

Przejdź do strony
NutriKid header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

wzrost sprzedaży produktu

nowy kanał sprzedaży

wzrost zaufania do produktu

średnio 20 minut dziecka spędzone w strefie gier

najlepsze źródło informacji o produkcie

NutriKid jest produktem odżywczym opracowanym by wspierać żywieniowo dzieci w trakcie choroby i rekonwalescencji. Jedna butelka produktu to odżywczo kompletna, wysokoenergetyczna, gotowa do spożycia, wzbogacona w błonnik płynna dieta. Nutrikid pomaga przerwać błędne koło zaburzeń odżywiania w nawracających infekcjach u dzieci.

Troska o pacjenta

Nutricia Polska, poza promocją swoich produktów, dba o edukacje oraz dobre samopoczucie osób chorych i ich bliskich. W tym celu firma postanowiła stworzyć przestrzeń poświęconą mamom, w ramach której zaczerpną rzetelnej wiedzy na temat walki z chorobom ich dzieci oraz spędzą miło czas czytając historie mam takich jak one.

Wsparcie dla mam

Dla Klienta dostarczyliśmy serwis internetowy dopasowany do grupy docelowej. Przyjemny w odbiorze projekt graficzny oraz zoptymalizowana ścieżka użytkownika przyczyniły się do prostoty obsługi. Indywidualne dopasowanie treści do każdej podstrony, starannie dobrane animacje oraz przejścia sprawiają, że serwis jest chętnie odwiedzany przez mamy.

Zabawa dla dzieci

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Specjalnie dla nich opracowaliśmy oraz wdrożyliśmy interaktywną strefę gier. Stanowią one z jednej strony rozrywkę poprzez naukę dla dzieci, a z drugiej chwilę wytchnienia mam.

Keywords sekcja challenge

O projekcie

Nutrikid to strona produktu Nutrikid Multi – Fibre z wbudowanym modułem e-commerce do prostego i szybkiego zamówienia produktu Nutilis Multi Fibre przez Internet. Strona posiada design z myślą o najmłodszych użytkownikach oraz została stworzona w technologii RWD, dzięki czemu jest w pełni dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych.

Keywords sekcja challenge

Jeden główny produkt

Serwis Nutrikid.pl to projekt poświęcony produktowi Nutrikid Multi Fibre. Jest to unikalny produkt opracowany, by wspierać żywieniowo dzieci podczas choroby i rekonwalescencji.

Moduł e-commerce

W serwisie został zaimplementowany moduł e-commerce pozwalający na zakupy online. Odpowiednio przemyślana ścieżka zakupowa wpłynęła na większą ilość odwiedzin serwisu oraz wzrost sprzedaży produktu.

Nowoczesny design

Strona została wykonana w oparciu o nowoczesny design, którego barwy nawiązują do key visual marki. Przejrzystość oraz menu serwisu zostały uatrakcyjnione w przyjazny dla użytkownika zestaw ikon i przyczyniają się do intuicyjnej nawigacji.

Keywords sekcja 1

Wyzwania techniczne

Dostosowanie layoutu oraz contentu dla matek i dzieci oraz przygotowanie szeregu animacji w celu uatrakcyjnienia prezentowanych treści. Wszystkie podstrony zostały specjalnie zaprojektowane by w sposób graficzny przekazać najważniejsze informacje o produkcie, procesie jego tworzenia, a także jak rozwiązuje problemy rodziców oraz dzieci.

Keywords sekcja 2

Wartość dodana

Głównym celem serwisu Nutrikid.pl jest edukacja oraz wsparcie rodziców i opiekunów dzieci wymagających specjalnego wsparcia żywieniowego.

Historie mam

Moduł zawierający historie mam zmagających się z powracającymi infekcjami oraz brakiem odporności u dzieci. Jego celem jest wsparcie rodziców chorych dzieci i pokazanie im, że nie są sami. Każda z historii jest wyjątkowa, a moduł buduje społeczność wokół marki.

Strefa zabaw

Atrakcyjny moduł gier dostosowany do wieku najmłodszych. Strefa zabaw to doskonałe miejsce rozrywki zachęcające dzieci do wysiłku umysłowego w formie zabawy. Każda gra jest inna i przykuwa uwagę.

Keywords sekcja 3

Zakres prac

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Gry

Moduł e-learningowy

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Karol

Karol

Web Designer

#designer #ux

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce