Nutilis

Strona produktowa z modułem e-learningu i e-commerce.

Przejdź do strony
Nutilis header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

nowy kanał sprzedaży

najlepsze źródło informacji o produkcie

interaktywnie przedstawiona wiedza

atrakcyjnie zaprezentowane przepisy kulinarne

proste i łatwe zarządzanie treścią

Nutricia posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów. Wprowadzenie każdego nowego na rynek wiąże się z dużą kampanią promocyjną oraz informacyjną. Dla spójności w kreacji obecności nowego produktu Nutilis Clear w świadomości klientów on-line firma potrzebowała serwisu internetowego prezentującego jego wszystkie atuty.

Wprowadzenie na rynek nowego podobnego produktu

Nutilis Clear jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku dysfagii, czyli problemu z przełykaniem. Jego autem jest klarowna forma oraz brak wpływu na kolor, smak czy przejrzystość produktów. Najważniejszym wymogiem serwisu było, poza przedstawieniem produktu, podkreślenie jego różnic w stosunku do starszego brata – produktu Nutilis Powder.

Serwis internetowy na miarę potrzeb

Po analizie potrzeb biznesowych Klienta oraz weryfikacji preferencji i przyzwyczajeń użytkowników dostarczyliśmy informacyjny serwis internetowy przeznaczony dla opiekunów oraz pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą. Spełniliśmy wszystkie wymogi projektowe wdrażając m.in. moduł z materiałami e-learningowymi opracowanymi w prostej i atrakcyjnej szacie graficznej, sekcje ciekawych przepisów z rekomendowanym sposobem wykorzystania produktu oraz zintegrowany z serwisem sklep internetowy, który umożliwia zakup specyfiku, a także sekcję przepisów z rekomendowanym sposobem użycia produktu, które mają zaciekawić klientów i zachęcić do zakupu.

Keywords sekcja challenge

Mały wielki problem

Strona o problemie dysfagii, genezie choroby oraz sugerowanych przepisach kulinarnych wspomagających dietę. Strona ma charakter informacyjny i jest przeznaczona dla opiekunów oraz pacjentów ze zdiagnozowaną dysfagią, którym lekarz zalecił stosowanie preparatu Nutilis. Serwis posiada wbudowany moduł e-commerce do sprzedaży produktów Nutilis przez Internet.

Keywords sekcja challenge

Objawy choroby

Sekcja zawierająca zbiór symptomów przejawiających dysfagię. Pacjent lub opiekun pacjenta poprzez zapoznanie się z listą pytań mogą postawić wstępną diagnozę, następnie skontaktować się ze swoim lekarzem w celu otrzymania wsparcia medycznego.

Prezentacja produktu

Łatwo dostępna, przejrzysta podstrona zawierająca kompleksowe informacje o produkcie Nutilis Clear. Zawiera ona wskazówki dotyczące stosowania produktu, instrukcje mieszania z wybranymi typami posiłków oraz krótki film instruktażowy.

Keywords sekcja 1

Wyzwania techniczne

Dostosowanie layoutu oraz contentu dla osób starszych. Naszym wyzwaniem było m.in. umożliwienie jak najprostszej nawigacji oraz zadbanie o dobrze widoczne przyciski akcji dostosowane do grupy docelowej.

Responsive Web Design

Wdrożenie wersji serwisu łatwo dostępnej i wygodnej do przeglądania także na mniejszych wyświetlaczach urządzeń mobilnych.

Keywords sekcja 2

Wsparcie ekspertów

Serwis nutilis.pl zapewnia wsparcie ekspertów na każdym etapie choroby. Użytkownicy m.in. otrzymują informacje produktowe, dowiadują się jak opiekować się pacjentem z dysfagią, zapoznają się z listą rekomendowanych przepisów kulinarnych.

Moduł e-learningowy

Architektura serwisu uwzględnia moduł e-learningowy zawierający pakiet najważniejszych informacji dotyczących choroby. Dzięki podzieleniu ich według kategorii tematycznych (np. Porady dotyczące bezpieczeństwa przełykania) odnajdywanie poszukiwanych informacji jest proste i intuicyjne.

Przepisy kulinarne

Moduł z listą przepisów podzielonych na śniadania, zupy, dania obiadowe oraz desery. Kategorie posiłków są uatrakcyjnione filmem video z serwisu YouTube. Karta każdego przepisu zawiera prostą instrukcję wykonania posiłku oraz tabelę składników energetycznych.

Keywords sekcja 3

Zakres prac

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Karol

Karol

Web Designer

#designer #ux

Marlena

Marlena

Front End Developer

#dev #frontend

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce