Nutricia.pl

Serwis wizerunkowy Nutricia.pl

Przejdź do strony
Nutricia header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

mniej opuszczeń strony w ciągu pierwszych 30 sekund

średnio 2x więcej wyświetleń stron

więcej zakupionych produktów

lepsze pierwsze wrażenie

łatwiejsze zarządzanie treściami na stronie

Nutricia Medyczna, lider w żywieniu medycznym, wchodzi w skład Grupy Danone. W swojej ofercie posiada ponad 200 produktów przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Nutricie Medyczną od innych firm odróżnia realizacja celów i założeń zgodnie z ideą i zasadami BEST CARE. Oznacza to, że firma priorytetowo traktuje potrzeby osób chorych oraz ich najbliższych dostarczając najlepsze kompleksowe rozwiązania w zakresie żywienia w chorobie.

Czas na zmiany

W celu odświeżenia wizerunku firmy, promocji istoty funkcjonowania, misji, wizji, doświadczenia oraz zaplecza produktowego Nutricia Medyczna podjęła decyzję o redesignie obecnego serwisu internetowego. Celem była nowoczesność, przejrzysty design oraz łatwość w edycji przez moderatora serwisu. Dotychczasowy serwis był trudny w obsłudze oraz posiadał wiele ograniczeń. Klient największą uwagę przykładał do wizualnego aspektu prezentowanych treści.

Nowy serwis wizerunkowy

Potrzebę tą zaspokoiliśmy poprzez staranne zaprojektowanie oraz dostosowanie treści do każdej podstrony wchodzącej w architekturę treści. Dzięki wdrożeniu na autorskim, dedykowanym projektowi CMS zarządzanie treścią jest proste i intuicyjne. Serwis jest elastyczny co oznacza, że umożliwia rozbudowę o nowe funkcjonalności oraz dodawanie nowych treści.

Keywords sekcja challenge

Nutricia Medyczna

Założeniem serwisu wizerunkowego Nutricia Medyczna Polska było przedstawienie kluczowych informacji o firmie, jej misji, wizji oraz przybliżeniu historii marki. Wygląd serwisu wizerunkowego oddaje charakter wieloletniej tradycji Nutricia Medyczna pokazując jednocześnie jej innowacyjny i nowoczesny charakter jako lidera rynku żywienia medycznego.

Keywords sekcja challenge

Dedykowany CMS

Na potrzeby realizacji projektu opracowaliśmy oraz wdrożyliśmy intuicyjny, kompleksowy i prosty w obsłudze dedykowany panel administracyjny.

Jego zadaniem jest umożliwienie moderatorowi jak najprostszego zarządzania serwisem, który składa się z tak dużej liczby unikatowych podstron. Dzięki intuicyjności CMS jego obsługa nie wymaga zapoznawania się z instrukcją czy odbyciem szkolenia. Zasady jego funkcjonowania poznaje się już w ciągu kilku minut.

Keywords sekcja 1

Dywizja medyczna na świecie

Założona w 1901 roku Nutricia Medyczna jest liderem na rynku żywienia medycznego. W swojej ofercie posiada profesjonalne produkty dla pacjentów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi.

Wizytówka Firmy

Serwis Nutriciamedyczna.pl w przejrzysty i atrakcyjny sposób zapoznaje użytkownika m.in. z historią funkcjonowania Firmy, misją i wizją, zakresem działalności oraz ideą "najlepszej opieki" będącą fundamentem marki. Dzięki responsywności serwisu jest on łatwo dostępny dla wszystkich użytkowników na każdym urządzeniu mobilnym.

Film dokumentalny

Na stronie głównej serwisu został umieszczony film dokumentalny inaugurujący ogólnopolską kampanię edukacyjną „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą”. Jest to element uatrakcyjniający serwis oraz zachęcający użytkowników do zapoznania się z akcją.

Keywords sekcja 2

Zróżnicowany content

Serwis stanowi kompendium wiedzy z zakresu funkcjonowania Firmy oraz pełnej oferty produktowej. Zawartość została podzielona na intuicyjne sekcje tematyczne. Sprawia to, że użytkownicy odwiedzający serwis z łatwością odnajdują poszukiwane informacje.

Sekcja produktowa

Przejrzysty katalog produktów pogrupowanych według kategorii i podkategorii. Podstrona oferty zawiera charakterystykę produktu, wskazania i przeciwwskazania stosowania, sposób użycia, dawkowanie oraz dostępne warianty smakowe. Użytkownicy zainteresowani zakupem składają zamówienie w sklepie online.

Dział dla specjalistów

Sekcja informacyjno - edukacyjna skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących zaopatrzenie w produkty lecznicze, tj. lekarzy i farmaceutów. W formie artykułów naukowych dostarcza cennej wiedzy z zakresu żywienia leczniczego oraz bieżącej oferty Firmy.

Keywords sekcja 3

Zakres prac

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Karol

Karol

Web Designer

#designer #ux

Katarzyna

Katarzyna

Tester

#tester #ux

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce