Dni Kariery

Platforma do zarządzania największymi Targami Pracy w Polsce.

Przejdź do strony
Dni Kariery header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

czterokrotne przyspieszenie procesu rezerwacji stoisk

trzykrotnie więcej osób odwiedzających stronę

50 przeprowadzonych z sukcesem edycji

300% lepiej oceniany brand w stosunku do poprzedniego

60% więcej studentów powraca na targi podczas kolejnych edycji

AIESEC Polska należy do największej na świecie organizacji prowadzonej przez studentów w 122 krajach. Organizacja dociera do 15 największych polskich ośrodków akademickich. Ich największym przedsięwzięciem są Dni Kariery – największe targi pracy, praktyk i staży dla studentów w Polsce, odbywające się corocznie od ponad 20 lat.

Nowoczesny system rezerwacji stoisk

W 2013 roku odświeżyliśmy całkowicie identyfikację wizualną, a także przygotowaliśmy nową stronę internetową, dzięki czemu marka Dni Kariery stała się ponownie atrakcyjna i postrzegana jako nowoczesna. Największym wyzwaniem była zmiana systemu do rezerwacji stoisk przez pracodawców. Na targach wystawiają się najwięksi pracodawcy w Polsce, dlatego staraliśmy się stworzyć rozwiązanie na ich miarę. System rezerwacji działa po dziś dzień, a zdążyło z niego skorzystać już ponad 700 firm, które dokonały ponad 2.000 rezerwacji.

Automatyzacja procesów

Dzięki automatyzacji wielu procesów, organizacja targów jest znacznie prostsza i organizatorzy mogą się skupić na najważniejszych kwestiach. Platforma pozwala również na przeprowadzanie analiz służących do wyciągania wniosków, co przyczynia się do rozwoju biznesu.

Współpraca w liczbach

Dzięki zaufaniu Klienta, na przestrzeni kilku letniej współpracy, przeprowadziliśmy już wspólnie 9 edycji Dni Kariery oraz ponad 50 wydarzeń w miastach w całej Polsce! Obecnie przygotowujemy się do 10. jubileuszowej edycji.

  • PHP7
  • MySQL
  • jQuery
keyword

Realizacja projektu

Odpowiadaliśmy za rebranding marki, przygotowanie strony internetowej wydarzenia oraz zbudowanie zaawansowanej platformy do zarządzania targami. Platforma została przygotowana dla trzech grup użytkowników. Dla studentów do rejestracji na targi i wygenerowania biletów, dla pracodawców do rezerwacji i zarządzania stoiskami targowymi oraz dla administratorów Dni Kariery do zarządzania targami i śledzenia kluczowych statystyk.

keyword

Dni Kariery

Dni Kariery to targi, na których najbardziej znane firmy w Polsce i na świecie prezentują swoje oferty staży, praktyk i pracy skierowane do studentów i absolwentów. Dzięki temu studenci i absolwenci podczas bezpośredniego kontaktu z największymi markami mogą wybrać swojego idealnego pracodawcę i rozpocząć karierę zawodową w wymarzonym miejscu.

Platforma największych Targów Pracy w Polsce

Głównym celem platformy Dni Kariery jest umożliwienie Studentom sprawnej rejestracji na wybrane edycje targów. Z poziomu platformy studenci mogą zarejestrować się na konkretną edycję targów oraz wygenerować spersonalizowany bilet. Firmy, które uczestniczą w targach mają do dyspozycji moduł rezerwacji i zarządzania stoiskami, aby w pełni dopasować stoiska do swoich potrzeb.

Keywords sekcja 1

Wyzwanie techniczne

Obsługa ponad 90 tysięcy kont zarejestrowanych użytkowników logujących się do systemu w okresach szczytu, czyli podczas dni targowych.

Szybka rejestracja oraz weryfikacja danych użytkowników w trakcie trwania targów. Student może pojawić się w miejscu przeprowadzania targów bez biletu. Zostanie w ciągu zaledwie około minuty zarejestrowany oraz zweryfikowany w bazie studentów przez osobę przyznającą bilet.

Keywords sekcja 2

Główny partner technologiczny od 2013 roku

Od 2013 roku jesteśmy głównym partnerem technologicznym Dni Kariery. W czasie naszej współpracy przeprowadziliśmy pełny rebranding marki Dni Kariery oraz zbudowaliśmy nową stronę internetową wraz z systemem do zarządzania targami.

Baza ofert pracy

Studentom i Absolwentom poszukującym pracy oraz praktyk oddano do dyspozycji rozbudowany katalog ofert uwzględniający wyszukiwanie według branży lub firmy. Lista wyników uwzględnia nazwę firmy, logotyp oraz liczbę aktualnie dostępnych ofert.

Strefa dla Firm

Platforma do zarządzania prezentacją firmy w serwisie, publikowania ofert pracy oraz rezerwowania stoisk na nadchodzące edycje. Firmy dostają wygodny dostęp do mapy targowej, a po wybraniu stoisk, jednym formularzem dokonują rezerwacji stoiska ze wszelkimi szczegółami.

Keywords sekcja 3

Klient o projekcie

Przedstawiciele HighSolutions są zawsze dyspozycyjni, gotowi do udzielenia natychmiastowej pomocy i wsparcia, co jest dla nas niezwykle ważne przy organizacji tak dużego i złożonego wydarzenia jakim są Dni Kariery. Z rozwiązań firmy korzystamy nie tylko my, ale przede wszystkim nasi partnerzy i klienci – ponad 300 firm i 40 tys. studentów z całej Polski. Bagaż wspólnych praktyk i zdobytej wiedzy powoduje, że od kilku lat kontynuujemy współpracę z HighSolutions, która pozostaje sprawdzonym i zaufanym partnerem technologicznym naszych targów.

Natalia Gorczyca,
Brand Manager Dni Kariery 2015/16

Zakres prac

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Karol

Karol

UX/UI Designer

#designer #ux #ui

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Marlena

Marlena

Front End Developer

#dev #frontend

Damian

Damian

Front End Developer

#dev #frontend #mac

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce