Ludzka strona zarządzania

Serwis internetowy nowej inicjatywy Grupy Szkoleniowej Halibut.

Przejdź do strony
Ludzka Strona Zarządzania header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

Dotarcie do klientów B2C poprzez wiedzę i stworzenie społeczności

Automatyzacja zbierania leadów sprzedażowych

Dedykowany landing page na każdy rodzaj usługi

Serwis wspierający społeczność świadomych managerów

Możliwość analityki i optymalizacji konwersji sprzedażowej

Firma Halibut jest grupą psychologów i trenerów biznesu wspierająca podmioty biznesowe działające w różnych branżach. Służą klientom wsparciem konsultacyjnym i szkoleniowym, wspólnie budują programy wsparcia, uwzględniając indywidualny charakter każdego klienta. Ich specjalizacją są szkolenia miękkie dedykowane menedżerom, kierownikom i innym osobom ze szczebla zarządzającego.

Potrzeba stworzenia strony internetowej dla nowej inicjatywy

Grupa Szkoleniowa Halibut potrzebowała stworzyć odrębną markę, aby docierać ze swoimi produktami szkoleniowymi do klientów indywidualnych. Postanowili docierać do klientów przy pomocy dzielenia się wiedzą, a także tworzeniem społeczności.

Przekłucie idei w serwis internetowy

Ideą było stworzenie miejsca do dzielenia się wiedzą dla osób, dla których ważna jest ludzka strona zarządzania. To, że można „pracować inaczej”, czyli budować organizacje i zespoły w oparciu o zaufanie, odpowiedzialność i wzajemną partycypację.

Stworzenie serwisu Ludzkiej Strony Zarządzania w zwinnej metodyce zarządzania Agile

Zaprojektowane i wdrożone iteracyjnie zostały: dedykowane landing page produktowe dla szkoleń, programów, konferencji, strony opisujące wydarzenia, blog z bazą wiedzy, strona z terminarzem wydarzeń z możliwością zapisu oraz dedykowany CMS.

Osiągnięcie celu biznesowego klienta

Dzięki odpowiedniemu dobraniu technologii IT zostały osiągnięte cele biznesowe, czyli: dobre samo pozycjonowanie, SEO, budowanie społeczności, przesycenie strony wiedzą, nienachalna sprzedaż produktów w formie B2C, optymalizacja konwersji.

  • PHP7
  • Laravel
  • MySQL
  • Vue.js
  • TailwindCSS
  • Sass
  • HTML5
  • Webpack
  • Git
Keywords sekcja challenge

Ludzka Strona Zarządzania

Serwis internetowy Grupy Szkoleniowej Halibut gromadzący i tworzący społeczność entuzjastów budowania zespołów opartych o zaufanie, odpowiedzialność i partycypację.

Keywords sekcja challenge

Dedykowany CMS

Na potrzeby realizacji projektu zostały opracowany oraz wdrożony zupełnie nowy, kompleksowy, intuicyjny i prosty w obsłudze dedykowany panel administracyjny. Jego zadaniem jest umożliwienie moderatorowi jak najprostszego zarządzania serwisem, który składa się z tak dużej liczby unikatowych podstron.

Unikatowość

Dzięki intuicyjności CMS, jego obsługa nie wymaga zapoznawania się z instrukcją czy odbyciem szkolenia. Moderator jest w stanie opanować zarządzanie CMS w zaledwie kilka minut.

Keywords sekcja 1

Indywidualne produktowe podstrony landing page

Dzięki warsztatom biznesowym i koncepcyjnym, wraz z klientem stworzyliśmy wizję serwisu opartego na obszernych, dobrze pozycjonujących się stronach Landing Page - stronie głównej, bazie wiedzy, podstronach produktów szkoleniowych, podstronie konferencji, oraz terminarzu.

Makiety UX

Po ustaleniach biznesowych, wszystkie podstrony zostały zamakietowane zgodnie z zasadami UX i UI tak, by były jak najbardziej intuicyjne dla użytkownika.

Indywidualne Designy

Po zakończeniu makietowania dla każdej podstrony został zaprojektowany interfejs, który był spójny z identyfikacją graficzną Ludzkiej Strony Zarządzania i odzwierciedlał wizję marki.

Keywords sekcja 2

Optymalizacja konwersji

Jednym z głównych celów projekty było stworzenie serwisu, który będzie angażował użytkowników do tego stopnia, by jak największy odsetek odwiedzających kupiło wybrany produkt lub usługę. Bardzo ważna była ścieżka użytkownika od wartościowych treści, do rozważenia zakupu produktu lub usługi.

Call To Action

Odpowiednie sekcje kierujące do podstron z produktami.

Testy A/B

Możliwość przeprowadzania testów wariacji strony na wybranych grupach użytkowników, w celu stworzenia tej najbardziej optymalnej wersji interfejsu i przekazu.

Keywords sekcja 3

Wartość dodana

Strona ma za zadanie zrzeszać społeczność, być miejscem do dzielenia się wiedzą oraz w przejrzysty sposób prezentować szeroką gamę produktów szkoleniowych. Dzięki zbudowaniu obszernej sekcji z wiedzą, linkowaniem do podstron produktowych oraz SEO, serwis zdobywa ruch organiczny z wyszukiwarki Google.

Terminarz

Dedykowana podstrona zawierająca kompleksową listę wszystkich wydarzeń, szkoleń, konferencji organizowanych przez Grupę Szkoleniową Halibut. Umożliwia bezpośrednie skierowanie do odpowiedniego produktu i zapis na wybrane wydarzenie.

Baza wiedzy

Moduł bloga budujący społeczność i łączący w sobie wartość w postaci wiedzy, narzędzi i inspiracji dla dobra całej społeczności zainteresowanych liderów i managerów.

Keywords sekcja 4

Zakres prac

Przeprowadzenie warsztatów

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

CTO, Consulting

#cto #managment

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Project Manager, Lead UX

#projectmanagement #ux #design

Michalina Słomiańska

Michalina Słomiańska

Project Manager

#projectmanagement

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Piotr

Piotr

Back End Developer

#dev #backend

Karol

Karol

UX/UI Designer

#ui #ux #designer

Marlena

Marlena

Front End Developer

#dev #frontend

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce