Doginclusive

AirBnB dla osób podróżujących ze swoimi czworonogami

Przejdź do strony
Doginclusive header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

Wzrost odwiedzin obiektów noclegowych

Więcej zadowolonych psów

Dodatkowy kanał marketingowy dla obiektów psolubnych

Lepsza jakość wypoczynku dla podróżujących z psami

Więcej inwestycji w infrastrukturę dla psów

DogInclusive to pierwszy serwis w Polsce, który umożliwia znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek z Twoim czworonogiem. Nie tylko takiego, gdzie Twój pies będzie mógł spać, ale także gdzie będzie mógł się bawić, korzystając np. z psiej plaży czy innych uDOGodnień.

Potrzeba serwisu

Marta, właścicielka serwisu, a zarazem posiadaczka wspaniałego czworonoga, nie mogąc znaleźć odpowiedniego miejsca na wspólny wyjazd, zdecydowała się stworzyć sama takie miejsce.

Natychmiastowe nawiązanie współpracy

Wszystkie kwestie współpracy wypracowaliśmy bardzo szybko, doskonale się rozumiejąc, dzięki czemu od razu mogliśmy przejść do kolejnego etapu

Zaproponowanie podejścia MVP

Razem wypracowaliśmy minimalny zakres platformy, który z jednej strony będzie atrakcyjny dla obu rodzaju użytkowników (właściciele obiektów i podróżujący z psami), a z drugiej strony zawierał tylko podstawowe funkcjonalności, by zweryfikować model biznesowy.

Ekspresowe wykonanie serwisu

W ciągu zaledwie miesiąca przygotowaliśmy MVP startupu, od zaprojektowania grafiki, po wykonanie wszystkich prac programistycznych.

Nastawienie na rozwój

Platforma została wykonana w metodologii TDD (Test-Driven Development), dzięki czemu po każdej zmianie w serwisie możemy sprawdzić, czy nic w serwisie nie zostało zepsute. To jest idealne podejście by móc rozwijać serwis w przyszłości, bez ryzyka.

  • PHP7
  • Laravel
  • MySQL
  • HTML5
  • Sass
  • Vue.js
  • jQuery
  • Gulp
  • Webpack
Keywords sekcja challenge

Realizacja projektu

Platforma łącząca właścicieli obiektów wypoczynkowych i noclegowych z osobami podróżującymi ze swoimi psami.

Keywords sekcja challenge

Wyszukiwarka obiektów

Najważniejszą funkcjonalnością dla odwiedzających jest wyszukiwarka obiektów noclegowych dla osób podróżujących z czworonogami. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, które zastosowaliśmy działa ona niesamowicie szybko, wyświetlając najistotniejsze informacje.

Oprócz wyszukiwania, dostępne są również filtry ofert, dzięki czemu możemy znaleźć idealną ofertę dla naszego czworonoga np. obiekt gdzie może pies chodzić bez smyczy i będzie czekało na niego posłanie do spania.

Keywords sekcja 1

Dodawanie ofert

Serwis działa w pełni automatycznie: każdy właściciel obiektu może zarejestrować się, a następnie dodać swoją ofertę bądź oferty. Po wypełnieniu 4-stronicowego formularza, oferta jest gotowa do publikacji i czeka na weryfikację przez administratora (i płatność).

Proces zatwierdzania ofert

Administrator dostaje powiadomienie o każdej nowej ofercie i w każdej chwili może zaakceptować ofertę, edytować bądź odrzucić (jeśli jest zbyt mało “psolubna”).

Keywords sekcja 2

Zarządzanie platformą

Administrator może w pełni zarządzać platformą. Ma do dyspozycji zarządzanie ustawieniami, parametrami (np. kwoty za publikację oferty) czy podgląd do wszystkich zdarzeń, które dzieją się na platformie.

Dedykowany CMS

Przygotowaliśmy dedykowany panel CMS do aktualizacji treści na stronie, treści powiadomień, a także contentu na podstronach tekstowych.

Keywords sekcja 3

Zarządzanie klientami i ofertami

Główną funkcjonalnością dla administratora jest możliwość zarządzania klientami: lista z możliwością wyszukiwania i filtrowania, podgląd danych klientów czy lista newsletterowa. Równie istotne jest zarządzanie już samymi ofertami. Administrator widzi na jakim etapie są poszczególne oferty, które wymagają opłacania, a które są promowane na stronie głównej.

Statystyki

Administrator (a także właściciel ofert) widzi statystyki ofert. Nie tylko liczbę wyświetleń, ale także zainteresowanie kontaktem z obiektem przez różne kanały (e-mail, telefon, facebook, strona www). Administrator widzi dodatkowo statystyki dotyczące samej platformy.

Keywords sekcja 4

Zakres prac

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce