Keto Planner

Międzynarodowa platforma dla pacjentów wymagających dedykowanego wsparcia dietetycznego.

Przejdź do strony
KetoPlanner header image
Keywords sekcja intro

Korzyści, jakie przyniósł projekt

większa szansa na wyzdrowienie dzieci

wzrost zaangażowania użytkowników

100% więcej tworzonych posiłków przez pacjenta

3 razy szybsze tworzenie diety przez dietetyka

analiza postępów zdrowotnych pacjentów

Nutricia Denmark od lat angażuje się w działania na rzecz ochrony zdrowia oraz polepszenia jakości życia dzieci chorych na padaczkę lekooporną, promując dietę ketogenną, która daje szansę na wyzdrowienie. Jednak ze względu na skomplikowanie i bardzo rygorystyczne zasady tej diety, nasz Klient szukał sposobu, który ułatwi nadzór wyspecjalizowanym dietetykom nad codzienną dietą pacjentów.

Stary system się nie sprawdził

Nutricia pierwotnie zakupiła gotową platformę z rynku amerykańskiego. Niestety system był trudny w obsłudze, pełen błędów, a zakres funkcjonalny rozmijał się z potrzebami użytkowników serwisu.

Wybór silnika

Nie chcąc jednak porzucić działań na rzecz młodych pacjentów, Nutricia zdecydowała, że potrzebuje dedykowanego rozwiązania skrojonego na miarę indywidualnych potrzeb pacjentów oraz dietetyków. Skłaniali się ku przetestowanemu w innych projektach systemowi WordPress.

Dedykowana platforma

Podczas konsultacji projektowych przekonaliśmy jednak Klienta, że dedykowana platforma, napisana specjalnie od zera to najlepsza dla nich opcja. Wdrożenie systemu zakończyło się wielkim sukcesem.

Międzynarodowy zasięg

Od początku projektowaliśmy platformę z myślą o wdrożeniu w kolejnych krajach. Obecnie pracujemy by dostarczyć dopasowane rozwiązanie do kolejnych narodowych dywizji firmy Nutricia - by kolejni mali pacjenci mieli większą szansę na wyleczenie się z choroby.

  • PHP7
  • Laravel
  • MySQL
  • HTML5
  • Sass
  • Vue.js
  • jQuery
  • Gulp
  • Webpack
Keywords sekcja challenge

Zaawansowana i udoskonalona graficznie platforma

Keto Planner to międzynarodowa platforma dla pacjentów wymagających dedykowanego wsparcia dietetycznego. Celem nowej platformy Ketoplanner jest umożliwienie jeszcze skuteczniejszej współpracy wyspecjalizowanej kadry dietetyków oraz rodziców dzieci, wymagających specjalnego programu żywieniowego.

Keywords sekcja challenge

Stały kontakt w relacji
Pacjent – Dietetyk

Użytkownicy serwisu mają możliwość rozmowy w czasie rzeczywistym za pośrednictwem funkcjonalności Chatu Online. Dietetykom daje to możliwość na dostosowywanie diety do efektów kuracji, a Rodzice uzyskują fachowe wsparcie dietetyczne dedykowane ich dzieciom.

Codzienne badanie efektów kuracji

Rodzice każdego dnia określają poziom samopoczucia dziecka klikając w jedną z czterech ikonek – źle, bez zmian, dobrze, bardzo dobrze. Jest to subtelna forma weryfikacji czy stosowana dieta sprzyja minimalizacji częstotliwości napadów padaczkowych.

Keywords sekcja 1

Optymalizacja

Jedną z kluczowych funkcjonalności platformy jest kalkulator żywieniowy, który umożliwia opiekunom automatyczne przeliczanie zapotrzebowania kalorycznego pacjentów z podziałem na makroskładniki z bardzo dużą dokładnością. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym, w sposób w pełni zautomatyzowany i bez konieczności liczenia przez pacjenta.

Wielopoziomowy zakres dostępu

Każdy moduł platformy posiada szeroki zakres funkcjonalny dedykowany dla wybranych grup dostępu. Dzięki podzieleniu kompetencji i przypisaniu ich do typu konta, użytkownicy w zależności czy są to administratorzy serwisu, pacjenci czy dietetycy mają do dyspozycji określone funkcjonalności systemu, z których mogą korzystać z funkcji dedykowanych wyłącznie im potrzebom.

Keywords sekcja 2

Usprawnienia

Dzięki dostarczeniu szeregu przydatnych funkcjonalności przyczyniliśmy się do wzrostu komfortu użytkowania serwisu KetoPlanner. Zebrany feedback od użytkowników dowodzi, że użytkownicy są bardzo zadowoleni z łatwości użytkowania platformy i jej intuicyjności oraz poprawienia komunikacji, ponieważ postawiliśmy na komunikację live, która nigdy wcześniej nie była tak prosta.

Moduł kreacji diety

Rozbudowany kreator diety uwzględniający rozmaite parametry m.in. rekomendowaną liczbę kalorii dostosowanych do wieku i wagi pacjenta, wybór jednego z czterech typów diety, ustalenie proporcji wybranych składników odżywczych oraz liczby posiłków.

Lista przepisów i rekomendacje dietetyka

Moduł z listą przepisów tworzonych przez Dietetyków oraz Pacjentów (przed publikacją przepisu Pacjenta wymagana jest akceptacja przez Dietetyka). Każdy przepis może zostać przypisany lub zarekomendowany do diety danego Pacjenta.

Keywords sekcja 3

Klient o projekcie

Współpracujemy z HighSolutions od 2016 roku w ramach międzynarodowej platformy KetoPlanner. Rekomenduję HighSolutions jako elastycznego i bardzo profesjonalnego partnera biznesowego.

Reference avatar

Kristina Krogh Hansen,
Brand & Channel Manager Nutricia Dania

Zakres prac

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Przeprowadzenie testów

Wdrożenie

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Karol

Karol

UI Designer

#designer #ui

Łukasz

Łukasz

Back End Developer

#senior #dev #architect

Paweł

Paweł

Full Stack Developer

#dev #fullstack #tester

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Katarzyna

Katarzyna

Tester

#tester #ux

Marlena

Marlena

Front End Developer

#dev #frontend

Adrian

Adrian

Full Stack Developer

#dev #fullstack

Piotr

Piotr

Full Stack Developer

#senior #dev #fullstack

Damian

Damian

Front End Developer

#dev #frontend #mac

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce