News

Wieloletnia współpraca z Dniami Kariery

news,biznes,platforma,serwis internetowy,dni kariery,marketing,koncepcja,design,redesign,rezerwacja,stoiska,system
news,biznes,platforma,serwis internetowy,dni kariery,marketing,koncepcja,design,redesign,rezerwacja,stoiska,system

Już jutro startuje kolejna edycja największych Targów Pracy w Polsce, a razem z nimi jesteśmy my – Ogólnopolski Partner Technologiczny! 


Z wielką dumą śledzimy każdą edycję. Dzięki zaufaniu Klienta, na przestrzeni kilku letniej współpracy, przeprowadziliśmy już wspólnie 9 edycji Dni Kariery oraz ponad 50 wydarzeń w miastach w całej Polsce! Platforma Dni Kariery jest projektem szczególnie nam bliskim ponieważ mamy możliwość czynnego udziału w budowaniu pomostu między światem biznesu, a światem akademickim. Dni Kariery, tworzone przez studentów dla studentów pozwalają młodym utalentowanym ludziom zbudować bezpośrednią relację z pracodawcą. Ma to kluczowe znaczenie w kreacji świadomej ścieżki rozwoju. 


Dni Kariery Mockup Responsive

My, postaraliśmy się by te kontakty odbywały się na najwyższym poziomie. W tym celu w 2013 roku odświeżyliśmy całkowicie identyfikację wizualną, a także przygotowaliśmy nową stronę internetową, dzięki czemu marka Dni Kariery stała się ponownie atrakcyjna i postrzegana jako nowoczesna. 


Największym wyzwaniem była zmiana systemu do rezerwacji stoisk przez pracodawców. Na targach wystawiają się najwięksi pracodawcy w Polsce, dlatego staraliśmy się stworzyć rozwiązanie na ich miarę. System rezerwacji działa po dziś dzień, a zdążyło z niego skorzystać już 665 firm, które dokonały ponad 7 700 rezerwacji! Dni Kariery, brawo! Kibicujemy Wam i z dumą obserwujemy ogólnopolski sukces każdej kolejnej edycji. 
Dla zainteresowanych polecamy publikację Dni Kariery. Znajdziecie tam ciekawostki, grafiki i dokładny opis tego co udało nam się osiągnąć. 

Katarzyna
Stanowi pomost między klientem, a zespołem realizującym projekt. Poza koordynacją pracy i delegowaniem zadań zajmuje się opracowywaniem koncepcji serwisów internetowych oraz strategii komunikacji. Interesuje się User Experience oraz analizą zachowań użytkowników mediów społecznościowych.

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce