Sport dziecka

Portal do wyszukiwania i umawiania zajęć sportowych dla dzieci.

Przejdź do strony
Sport Dziecka header image
Keywords init

Korzyści, jakie przyniósł projekt

100 uśmiechniętych dzieci miesięcznie

5% wzrostu bazy użytkowników miesięcznie

średnio 7 obiektów sprawdzonych przez rodziców

20 dyscyplin sportowych

rosnący biznes

Sztuką rozwijania startupu jest znalezienie niszy na rynku i dostarczenie produktu lub usługi spełniającej potrzeby użytkowników. Wejście na rynek odbywa się tylko raz, dlatego warto przyłożyć się do zrobienia właściwego pierwszego wrażenia. Nasz Klient skupił się na aktywności fizycznej dzieci. Okazało się, że w sieci nie ma dostępnych nowoczesnych narzędzi umożliwiających wyszukiwanie przez rodziców odpowiednich zajęć sportowych dla dzieci, odbywających się w ich okolicy.

Określenie potrzeb użytkowników

Klient po analizie rynku zdecydował się stworzyć platformę w ramach której trenerzy oraz ośrodki sportowe będą mogły zamieszczać oferty zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Rodzice natomiast będą mogli wyszukać konkretne zajęcia w bardzo prosty i intuicyjny sposób – poprzez wybór kategorii lub przez wpisanie odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę.

Wielofunkcyjne narzędzie komunikacji

W efekcie współpracy dostarczyliśmy nowoczesny serwis internetowy wyróżniający się designem oraz pakietem przydatnych funkcjonalności. Platformę sportdziecka.pl charakteryzuje wiele możliwości rozwoju. Do najciekawszych opcji należy możliwość prostych zapisów na wybrane zajęcia, prowadzenie grup dyskusyjnych wokół zajęć dla dzieci czy rozbudowanie możliwości oceniania i komentowania ośrodków oraz trenerów. Wysoka jakość serwisu oraz duże zainteresowanie użytkowników z czasem może spowodować, że Sport Dziecka stanie się największym serwisem w Polsce posiadającym ofertę sportową dla dzieci.

Keywords sekcja challenge

Sport na wyciągnięcie ręki

W ramach współpracy ze sportdziecka.pl dostarczyliśmy przyjazny oraz intuicyjny portal umożliwiający rodzicom i opiekunom komfortowe wyszukiwanie i umawianie zajęć sportowych dla dzieci z podziałem na interesujące ich dyscypliny sportu oraz możliwości filtracji miast, gdzie odbywają się zajęcia. Ideą startupu jest aktywizowanie najmłodszych i propagowanie zdrowego stylu życia poprzez jak najłatwiejszy dostęp do zajęć sportowych.

Keywords sekcja challenge

Baza imprez sportowych

Dzięki publikacji aktualności oraz wpisów blogowych użytkownicy są na bieżąco informowani o wydarzeniach sportowych odbywających się w ich mieście. Eksperci serwisu propagują zdrowy styl życia nie tylko wśród dzieci, ale angażują w aktywność fizyczną całe rodziny.

Łatwy dostęp

Strona posiada wewnętrzny system CMS do zarządzania treścią oraz nowoczesną i responsywną szatę graficzną dostosowaną także do mniejszych wyświetlaczy urządzeń mobilnych.

Keywords sekcja 1

Wyzwanie techniczne

Dostarczenie zaawansowanej i czułej na wyniki wyszukiwarki umożliwiającej uzyskiwanie wyników wyszukiwania maksymalnie dopasowanych do określonych kryteriów.

Wyszukiwarka usprawnia przeglądanie bogatej bazy ofert sportowych oraz zachęca użytkowników do eksploracji treści. Skutkuje to generowaniem wysokiego poziomu zainteresowania serwisem oraz pozyskiwaniem nowych zadowolonych użytkowników.

Keywords sekcja 2

Tysiące ofert w jednym miejscu

Dzięki serwisowi sportdziecka.pl rodzice łatwo i szybko odnajdują zajęcia sportowe dla dzieci w swojej okolicy. Bez wychodzenia z domu za pośrednictwem prostej i intuicyjnej wyszukiwarki mają dostęp do bazy tysięcy ofert.

Źródło informacji

Użytkownicy wyszukując obiekty sportowe otrzymują dostęp do pakietu kompleksowych informacji prezentowanych w przejrzysty i prosty do skanowania wzrokiem sposób. Należą do nich opis oferty, cennik, harmonogram zajęć, dane kontaktowe oraz opinie osób, które korzystały już z zajęć.

Strefa dla firm

Publikacja oferty sportowej w serwisie umożliwia dotarcie do bazy tysięcy rodziców i opiekunów poszukujących odpowiednich zajęć sportowych dla swoich dzieci. To doskonałe miejsce na promocje oferty oraz nawiązanie kontaktów w branży.

Keywords sekcja 3

Zakres prac

Specyfikacja techniczna

Przygotowanie makiet

Projekt graficzny

Prace programistyczne

Wsparcie techniczne

Zespół

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Chcesz stworzyć z nami projekt?

albo skontaktuj się z nami

Czego potrzebujesz?

Strony internetowej

Systemu informatycznego

Aplikacji mobilnej

Projektu graficznego

Wsparcia technicznego

Chatbota

Preferowana forma kontaktu

Podaj dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest HighSolutions sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, adres email kontakt@highsolutions.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dziękujemy!

Odezwiemy się wkrótce